загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

IT-компанії можуть отримати податкові пільги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Раді зареєстровано законопроект "Про реалізацію нацпроекта "Технополіс", яким пропонується на десять років знизити базу для розрахунку єдиного соціального внеску для працівників технопарків, побудованих в рамках нацпроекту.

Авторами законопроекту виступили голова комітету з питань інформатизації та IT Валерій Омельченко і член комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Ігор Шаров (Партія регіонів), пише "Комерсант-Україна".

Як повідомляється, автори пропонують розраховувати внесок із суми в розмірі двох мінімальних зарплат (з 1 січня - 2,294 тис гривень), тоді як зараз він нараховується на весь розмір окладу. Середня зарплата в галузі розробки ПЗ - 15,2 тис гривень на місяць (дані опитування dou.ua в грудні 2012 року).

"Пільги пропонується поширити на наукових і технічних працівників у галузі фізики, медицини, математики, архітектури та IT. При цьому пільги з ЄСВ для розробників ПЗ автори пропонують застосовувати не тільки до учасників "Технополісу", а для всіх гравців ринку, які подали відповідну заявку до Пенсійний фонд", - йдеться в повідомленні.

Прийняття законопроекту допоможе розвитку високотехнологічних галузей, стверджують автори законопроекту в пояснювальній записці.

Експорт такої продукції має зрости на 6,6 млрд гривень, а на ринку буде створено 75 тис. додаткових робочих місць.

Як пише видання, зниження бази ЄСВ, на думку авторів, не приведе до падіння надходжень до фондів соцстрахування, а, навпаки, збільшить доходи за десять років майже на 6 млрд гривень за рахунок детінізації заробітних плат і створення нових робочих місць.

Як відомо, нацпроект "Технополіс" реалізовується Держагентством з інвестицій та управління нацпроектами.

У його рамках передбачено будівництво десяти індустріальних парків загальною площею 1,6-2 тис. кв. м у Києві, Харкові, Львові, Донецьку та Дніпропетровську. Орієнтовна сума інвестицій - 10,3-12 млрд гривень.

До списку новин