загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Польщі - виставка живопису зі збірки Львівської галереї мистецтв

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ВиставкаШедеври польського живопису зі збірки Львівської національної галереї мистецтвпроходитиме з 26 червня до 28 вересня в Державній галереї мистецтв у Сопоті (Польська Республіка), повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На виставці буде представлено 125 творів польських художників з кінця ХVІІІ ст. до кінця 30-х років ХХ ст. з експозиції та фондів Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького.

Найчисельніше представлені роботи польських художників другої половини ХІХ – поч. ХХ ст., періоду найбільшого розквіту польського мистецтва та культури. Серед представлених на виставці мистців імена таких відомих художників як Марчелло Бачареллі, Бернардо Беллото, Жан-П’єр Норблін, Вільгельм Лєопольський, Артур Гроттгер,  Ян Матейко, Станіслав Хлєбовський,  Генрик Семірадський, Юліуш та Войцех Коссаки, Вітольд Прушковський, Яцек Мальчевський, Ян Станіславський, Ольга Бознанська, Юзеф Мегоффер, Казимир Сіхульський, Юзеф Брандт, Зигмунт Валішевський, Станіслав Дембіцький, Ерно Ерб та багато інших.

Президент України своїм розпорядженням надав підтримку виставці польського живопису з метою зміцнення дружніх відносин між Україною та Республікою Польща, а також піднесення міжнародного іміджу України.

До списку новин