загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найщасливіший день в році - сьогодні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До чого лише не вдаються винахідливі вчені. Нещодавно науковець з Англії вивів власну формулу щастя, згідно якої, п’ятниця, 21 червня – найщасливіший день в 2013 році.Саме сьогодні число позитивних факторів досягає свого піку, повідомляє Зеркало недели.

Хитромудра формула виглядає наступним чином: O + (NxS) + Cpm/T + He, де О – можливість проводити час на свіжому повітрі, – спілкування з природою, – соціальна взаємодія, Cpm – позитивні спогади, – температура за вікном, He – передчуття вихідних.

Втім, як би там не було, п’ятниця для більшості з нас – це і так найулюбленіший день. Кожен тиждень ми її чекаємо з нетерпінням.

До слова, ентузіаст не впустив нагоду визначити і «найнещасніший» день у році. На думку вченого, він припадає на понеділок, в кінці січня, і отримав неофіційну назву Blue Monday (Сумний понеділок). При цьому, британець враховував такі чинники як погода, борги, що залишилися після святкування Різдва, зневіру, яка наступає після закінчення новорічних свят.

Денис ГРИЩУК

До списку новин