загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні — Трійця: звичаї та історія

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Православні, католики і греко-католики в неділю, 23 червня, відсвяткують одне з ключових церковних свят — Святу Трійцю.

Святкування Трійці встановлене на честь зішестя Святого Духу на апостолів у вигляді вогненних язиків, пише rbc.ua

Після Різдва і Воскресіння Христова це свято — найголовніше в церковному році і святкується на 49 день після Великодня.

У народі Трійцю називають Зеленою неділею. Збирають букети з меліси, м'яти, осоки, щоб принести в церкву, а потім — прикрасити будинок. Зелень символізує життя, і зелений тиждень предки відзначали задовго до появи християнства. Віруючі стверджують, що трави після освячення в церкві отримують цілющу силу, тому з м'яти і меліси радять заварювати чай. Вірять, що навіть роса, зібрана на Трійцю, знаходить цілющу силу.

Цей день вважається початком виникнення християнської церкви. На Русі Трійцю почали святкувати через 300 років після хрещення князем Володимиром.

В Україні свято Трійці тісно пов'язане з проводами весни і зустріччю літа — Зеленими святами. Тиждень перед Трійцею називається «зеленим», «клечальним» або «русальним», а три дні перед Трійцею і три дні після неї власне і носять назву Зеленого тижня. Під час Зелених свят квітне овес, люди прикрашають зеленню і квітами свої будинки, дівчата плетуть вінки. А ще, за повір'ями, в цей час прокидаються мертві і виходять з води русалки

До списку новин