загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Повідомлення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів рекомендує парламенту відхилити проект закону про внесення змін до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку перерахунку пенсій

 

Законопроектом (реєстр.№2587) пропонується внести зміни до статей 42, 43 Закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", якими передбачити:

перерахунок пенсій з урахуванням страхового стажу та заробітної плати, набутих після призначення пенсії, здійснюється за умови, якщо не буде зменшений раніше розрахований розмір заробітної плати (доходу) застрахованої особи для обчислення пенсії та коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи;

за особистою заявою застрахованої особи може бути скасована раніше надана нею заява про перерахунок пенсії. У такому разі розмір пенсії має обчислюватися без урахування раніше наданої заяви про перерахунок пенсії за весь період  з дати подання заяви, яку особа просить скасувати.

Під час розгляду зазначеного законопроекту члени Комітету, підтримуючи необхідність поліпшення матеріального становища пенсіонерів, з приводу запропонованих змін зазначили наступне.

Змінами, внесеними до статті 42 Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з 01.10.2011 року виключена можливість проведення перерахунку пенсії у випадках, якщо після призначення (останнього перерахунку) пенсії коефіцієнт заробітної плати зменшується.

Щодо надання можливості скасувати раніше проведений перерахунок пенсії за весь період з дати подання заяви про перерахунок пенсії, яку особа просить скасувати, слід зазначити наступне.

Реалізація ініціативи в запропонованій редакції може призвести до зменшення розміру пенсії за весь період з часу скасування попереднього перерахунку і, відповідно, постає питання про утримання надміру виплачених пенсіонеру сум пенсії. Відповідно до статті 50 Закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з пенсіонера стягуються надміру виплачені суми пенсій тільки внаслідок зловживань з його боку. Тому у даному випадку потребує законодавчого врегулювання питання, чи вважати відкликання заяви підставою для утримання відповідних сум пенсії.

До списку новин