загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Депутати хочуть дозволити прописку на дачах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні хочуть дозволити прописку на дачах. Депутати пропонують дозволити на законодавчому рівні реєстрацію в заміських будинках. Чиновники зареєстрували відповідний законопроект у Верховній Раді України. Авторами законопроекту № 2336 від 18.06.2013 виступили народні депутати Андрій Шипко та Володимир Бандуров (Партія Регіонів).

Автори ініціативи переконані, що в даний час кількість людей, що проживають в заміських будинках, в тому числі і на території дачних ділянок, значно збільшилася.

У результаті, в паспорті відсутній штамп про реєстрацію у осіб, які проживають на дачах; виникають проблеми при отриманні пенсії, допомоги по догляду за дитиною, медичної допомоги, оформленні дітей у школу, кредиту, а також реалізації виборчого права.

Крім цього, в пояснювальній записці до документа зазначено, що депутати пропонують закріпити в законодавстві термін “заміський будинок” і включити його до переліку видів житлового фонду.

До списку новин