загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

28 червня/ цей день в історії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

550 - в Константинополі освячена церква Апостолів. 1569 - укладена Люблінська унія, що об'єднала Королівство Польське і Велике князівство Литовське. 1635 - французи заснували в Карибському морі колонію Гваделупа. 1644 - актор бродячої трупи Жан Батист Поклен вперше вийшов на сцену під псевдонімом Мольєр. 1651 - початок битви під Берестечком між українськими козаками Богдана Хмельницького і польською армією короля Яна Казимира. 1786 - в Росії видано перше урядове розпорядження про введення системи страхування. 1902 - конгрес США затвердив Закон про будівництво каналу на Панамському перешийку і таким чином наділив президента повноваженнями для придбання у французької «Панамської компанії» прав на будівництво каналу і у Колумбії права на вічне керування зоною каналу. 1914 - замах Гаврила Принципа на австрійського престолонаслідника Франца Фердинанда в Сараєво і його дружину, що послужила приводом для початку Першої світової війни. 1919 - Підписано Версальський мирний договір, який завершив Першу світову війну. 1922 - створення прокуратури України. 1940 - радянські війська вступили на територію Бессарабії і Північної Буковини у складі Румунії. 1941 - вперше прозвучала пісня «Священна війна». 1953 - в Берліні розстріляли 18 радянських солдатів, що відмовилися стріляти по демонстрації німецьких робітників. 1989 - в Києві пройшов прощальний матч Олега Блохіна: збірна СPСР зустрілася зі збірною світу. 1996 - Верховна Рада України за одну ніч прийняла нову Конституцію. 1997 - за 30 секунд до кінця третього раунду екс-чемпіон світу з боксу Майк Тайсон, ображений на захищав чемпіонський титул Евандера Холіфілда за удар головою в обличчя, уп'явся в його вухо і відкусив шматочок. 2004 - утворено тимчасовий коаліційний уряд Іраку. 

28 червня - народились:

1491 - Генріх VIII Тюдор, англійський король (1509-1547 рр.). 1577 - Пітер Пауль Рубенс, знаменитий фламандський живописець. 1712 - Жан Жак Руссо, французький письменник і мислитель епохи Просвітництва, музикознавець, композитор і ботанік. 1819 - Карлотта Гріз, італійська балерина, перша виконавиця ролі Жизель. 1827 - Лев Лагоріо, російський живописець, близьке до академізму, пізній романтик. Його кисті належать морські пейзажі і батальні картини. 1876 - Станіслав Леопольд Бжозовський, польський літературний критик, письменник, філософ. 1902 - Річард Чарльз Роджерс, американський композитор, у співпраці з лібретистом Лоренсом Хартом написав пісні, серед них «Голубая луна» (1934), і мюзикл «На навшпиньках» (1936). 1926 - Мел Брукс (справжнє ім'я Мелвін Камінські), кінорежисер, кіноактор і комічний актор. 1930 - Микола Миколайович Каретніков, композитор, автор опер «Тіль Уленшпігель», «Містерія апостола Павла», балетів «Крихітка Цахес», «Ваніна Ваніні». 1946 - Віктор Бутурлін, режисер («Убойная сила», «Вулиці розбитих ліхтарів 2» і т.п.). 1948 - Сергій Бодров, письменник, журналіст, кінорежисер («Катана», «Кавказький полонений»). 1949 - Олександр Панкратов-Чорний, режисер і актор («Ми з джазу», «Зимовий вечір у Гаграх», «За прекрасних дам»), президент Фонду соціального захисту дітей. 1966 - Наталія Штурм, співачка («Дивна зустріч», «Вуличний художник», «Шкільний роман»).

До списку новин