загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сенсація: ми живемо у …матриці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Невже ми просто результат комп`ютерного моделювання? Хто чи що є нашим творцем? Все більше і більше вчених зараз серйозно розглядають можливість того, що ми можемо жити в матриці, і вони кажуть, що доказів цьому досить навколо нас, про це повідомляє  ukrday.com.

Один з таких вчених, Річ Террелл, з Лабораторії реактивного руху НАСА, Каліфорнійського технологічного інституту і брав участь у підготовці місій на Марс, виявленні чотири нових місяців Сатурна, Нептуна і Урана і фотографуванні віддаленій сонячної системи.

Террелл має свою думку з приводу нашого Творця, якого прийнято називати - Богом.

"Які вимоги пред`являються до Бога? Бог міжпросторовий і контролює все, що пов`язано з усім у всьому Всесвіті. Творець, який відповідає за Всесвіт і може змінювати закони фізики, якби він того захотів. Бог повинен бути", - говорить Террелл.

"Це те ж саме, як програмісти створюють наукові моделі," - пояснює Террел. Це переконання Террелл підтверджує, використовуючи закон Мура і тест Тьюринга.

Террелл з`ясовував питанням, який відсоток потужності необхідний для моделювання Землі. Люди створюють подвоєння обчислювальної потужності кожні 13 місяців, і Террелл говорить, що комп`ютери вже збігаються за потужністю з людським мозком, принаймні у швидкості обчислень.

Зараз наші швидкі комп`ютери здатні на один мільйон мільярдів операцій в секунду, говорить Террелл. У цьому випадку, через 10 років, вважає, Террелл комп`ютери зможуть створити реальну модель всього, що ми бачимо навколо нас і взагалі - Землі.

Але чи може комп`ютер заповнити таку модель мислячими істотами, моделюючи штучний інтелект істот, таких, як люди? Террелл думає, що люди перебувають на межі створення світів всередині комп`ютерів населених живими істотами.

Террелл каже, що знайшов докази того, що Бог є програміст в природі.

"Подивіться, як Всесвіт поводиться, це все квантове і зроблено з пікселів. Простір, матерія, енергія, все складається з окремих пікселів. Що означає, що Всесвіт має кінцеве число компонентів. Це означає, кінцеве число станів, що означає, що всі створено комп`ютером."

Чи є ознаки комп`ютерної обробки нашої "об`єктивної реальності"?

Одна ознака була виявлений в ході експерименту в лабораторії фізики в Каліфорнійському технологічному інституті. Експеримент проведений Девіссоном і Джермером надав докази.

У 1937 році Девіссон отримав Нобелівську премію з фізики за експериментальне підтвердження передвіщених Луї де Бройля хвиль матерії. Експерименти по дифракції електронів на кристалах були проведені в 1926 році спільно з Лестером Джермером. Друга половина премії була присуджена Джорджу Паджет Томсону.

Проводилося дослідження відбиття електронів від монокристала нікелю. Установка включала в себе монокристал нікелю, зішліфований під кутом і встановлений на тримачі. На площину шліфа прямував перпендикулярно пучок монохроматичних електронів. Швидкість електронів визначалася напругою на електронній гарматі.

У 1970-ті роки рівень технології дозволив кільком дослідникам поставити експеримент з двома частинками, описаний раніше Беллом. Хоча результати були обнадійливі, остаточний висновок так і не був зроблений. Потім в 1982 році фізики Ален Аспект, Жан Далібар і Жерар Роже з Інституту оптики Паризького університету отримали позитивний результат.

Спочатку вони створили серію однакових фотонів шляхом нагрівання атомів кальцію лазерами. Потім вони дозволили кожному фотону рухатись в протилежних напрямках через трубку довжиною 6,5 метрів і проходити через спеціальні фільтри, що направляють їх до одного з двох можливих аналізаторів.

Кожен фільтр виробляв перемикання між одним і іншим аналізатором за 10 мільярдних секунди, тобто на 30 мільярдних секунди менше, ніж було необхідно світлу для проходження 13 метрів, що відокремлюють кожну групу фотонів. Таким шляхом Аспект і його колеги змогли виключити будь-яку можливість зв`язку фотонів через відомі фізичні процеси.

Террелл зазначає: "Досвід показує, дійсно екстраординарні речі, чи є поведінка речовини такою ж, як в симуляції?" Террелл говорить, що це так!

Як і в моделюванні: "Всесвіт дає вам те, що ви шукаєте тоді, коли ви дивитеся на це". Крім того:"Коли ви не дивитеся на дещо, воно не обов`язково там".

Це призводить до Всесвіту, який тільки передбачає певну форму, підчас спостереженяння за чимось. Це працює, як комп`ютерне моделювання.

Ідея Террелла насправді не нова, і він не єдиний вчений, який припустив, щоб ми могли б жити в комп`ютерній симуляції.

Навіть якщо не враховувати імплікативний океан енергії, простір виявляється заповненим світлом і іншими електромагнітними хвилями, постійно накладаються і взаємодіють один з одним. Як ми вже бачили, всі частинки в той же самий час хвилі. Це означає, що фізичні об`єкти і все, що ми сприймаємо, насправді складається з інтерференційних патернів, - факт, за яким, без сумніву, стоїть голографічний принцип.

У своїй науковій роботі "Аргументи Моделювання" професор Нік Бостром з Оксфордського університету, припустив, що, швидше за все, ми вже знаходимося в симуляції.

Дослідження, проведені іншими вченими, такими як, наприклад, Девід Бом, Карл Прібрам і Ален Аспект припускають, що наш Всесвіт гігантська і непогано зроблена голографічна ілюзія.

"Наш світ має всі ознаки того, що він ніщо інше, як комп`ютерна модель. Але кому знадобилося створювати все це і імітувати життя людей ... Може це наші нащадки з майбутнього? Вони були б для нас у такому разі богоподібними істотами, здатними створювати свої власні всесвіти. Можливо ми пішли від небуття в самосвідомості і надалі самосвідомість досягла стадії, коли наші майбутні нащадки самі стали богами ", - говорить Річ Террелл. 

Юлія ДОМАНСЬКА

До списку новин