загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кращі волонтери України отримали нагороди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні в клубі Кабінету Міністрів відбулося нагородження кращих волонтерів України 2012 року, про це повідомляє кореспондент ForUm'у.

23 волонтерів з різних регіонів країни отримали нагороди в шести номінаціях - «Соціальний захист населення», «Охорона навколишнього середовища», «Освіта та виховання», «Мистецтво і культура», «Охорона здоров'я», «Захист прав людини та представлення інтересів громадян» . За результатами оцінювання експертної комісії 7 осіб з 23 стали переможцями Національного конкурсу «Волонтер року 2012».

«На участь у конкурсі було номіновано понад 200 осіб, які займалися волонтерською діяльністю в цивільних, благодійних організаціях, державних установах або в ініціативних групах на території України з 1 січня по 31 грудня 2012 року», - повідомила директор центру волонтаріату «Добра Воля» Тетяна Лисенко.

Привітати переможців конкурсу прийшли представники української влади, дипломатичних установ, міжнародних донорських організацій та профільних інститутів громадянського суспільства України.

До списку новин