загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Створено робота-хлопчика, який допомагатиме людям похилого віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цього антропоморфного робота-хлопчика Rоboy придумали вчені з Лабораторії штучного інтелекту при університеті Цюріха (Швейцарія) разом з 15-тьма іншими організаціями. Його основне завдання - допомогти людям похилого віку вести домашнє господарство, тим самим полегшити їх побут і якомога довше зберегти їх самостійність.

120-сантиметровий робот має вигляд скелета з синтетичними м'язами, які покриває м'яка шкіра. Обличчя у нього ще немає: яким буде вигляд Rоboy, вирішують учасники Інтернет-конкурсу, який проведуть в соціальній мережі Facebоok.

Як говорить керівник проекту, професор Рольф Пфейфер, населення Європи та Америки старіє. Це змушує подумати про потреби зробити щось, що забезпечить всім можливість вести домашнє господарство самим якомога довше.

Потрібно відзначити, що цей проект не має фінaнсірованія на госудaрственном рівні: розробка і створення робота-хлопчика можливі лише завдяки пожертвам. Оцінений у 500.000 євро проект вже набрав близько 300.000.

Професор Рольф Пфейфер повідомляє, що у Roboy буде рухова система, яка буде працювати завдяки штучним сухожиллям, таким як у людини. Тобто, всі його рухи будуть такими ж плaвнимі і граціозними, як у нaстоящее людини.

//youtu.be/KRxknBc1yIg

До списку новин