загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні стрімко зростає ринок онлайн-торгівлі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Інтернет-торгівля виривається в лідери української економіки за темпами зростання. За минулий рік її обсяг збільшився на 45%. Усього в країні працюють близько 8 тис. онлайн-магазинів, причому 300 найбільших з них займають до 80% ринку.

"Так звана електронна комерція - е-commerce, торгівля товарами через інтернет - е-commerce, галузь в країні, що найшвидше зростає", - зазначає видання.

Особливо жваво в Мережі розпродуються побутова техніка, одяг і книги: в сегменті побутової техніки і електроніки кожна восьма купівля в Україні - віртуальна.

Так, за підрахунками фінансової компанії Fintime, оборот вітчизняного ринку інтернет-торгівлі в 2012 році досяг $1,6 млрд, майже втричі перевищивши показники чотирирічної давності. Тільки за минулий рік обсяг ринку збільшився на 45%, тоді як зростання виробництва ще однієї динамічної галузі, агропромислового комплексу, становило 10%, а зліт IT-сектора, досі що зростав на 25% на рік, сповільнився до 2,9%.

Проте, зазначає видання, зростання ринку е-commerce - тенденція загальносвітова. За даними міжнародної компанії eMarketer, що займається дослідженнями цифрового маркетингу, світовий обсяг інтернет-продажу торік уперше перевищив $1 трлн. Ще в 2007 р. онлайн-торгівля давала вдвічі менший оборот - $500 млрд.

Для зростання віртуального продажу в Україні є і внутрішні причини, уточнюють експерти, насамперед, називаючи поглиблення проникнення інтернету і швидкий розвиток служб доставки.

Крім того, за словами аналітика компанії маркетингових досліджень "Gemius Україна" Олексія Бакуна, продавець в Мережі не несе витрат на оренду приміщення, організацію вітрини і штат продавців. Це дозволяє продавати товари на 15-20% дешевше від звичайних магазинів.

"Ринок е буде відвойовувати покупців у традиційної торгівлі ще як мінімум десять років і захопить левову частку всієї торгівлі в Україні", - прогнозує президент компанії "Інтернет Інвест" Олександр Ольшанський.

До списку новин