загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На роботі частіше чіпляються до негарних – учені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американські вчені вважають, що співробітники, які виглядають непривабливо, більше від інших ризикують накликати на себе причіпки і знущання з боку колег.

Дослідження проводилися в Мічиганському державному університеті, пише Сегодня з посиланням на Factroom.

«Ми звикли думати, що поводимося як професіонали і об'єктивні в наших стосунках з колегами, але офіс багато в чому нагадує середню школу», - заявляє Брент Скотт, один з провідних дослідників.

Дослідники поговорили з 114-ма працівниками системи охорони здоров'я США - виявилося, що негарних працівників критикують частіше і більш охоче, ніж їх більш привабливих колег, навіть якщо врахувати такі важливі чинники, як вік, стать і трудовий стаж.

До списку новин