загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зроблено перший крок з модернізації пенсійної системи – Королевська

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зміни до законодавства, які набули чинності з 1-го липня, стали першим кроком у модернізації пенсійної системи.

Про це сказала міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи набрання чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії", повідомили Укрінформу у прес-службі Мінсоцполітики.

"Зміни до пенсійного законодавства, що набули сьогодні чинності, - це перший крок з модернізації пенсійної системи України. У підсумку, оптимізована пенсійна система має стати більш справедливою та орієнтованою на людину", - сказала міністр.

За її словами, зміни стосуються більшості жінок, осіб, які отримували допомогу з безробіття, фізосіб-підприємців та, безпосередньо, самих пенсіонерів.

Наталія Королевська пояснила, що жінки отримали можливість включати до страхового стажу періоду перебування у відпустці по вагітності і пологам, й це дозволить їм раніше виходити на пенсію. "Якщо взяти до уваги, що майже кожна жінка в Україні народжує одну, дві та більше дітей, додатковий нарахований страховий стаж подекуди може становити рік та більше", - зазначила Королевська.

Окрім того, за її словами, відтепер під час розрахунку заробітної плати для обчислення пенсії можна буде виключити період отримання допомоги по безробіттю. "Це дозволить громадянам, які отримували допомогу по безробіттю, виключати ці періоди на свій розсуд при розрахунку заробітної плати при обчисленні майбутньої пенсії", - сказала вона.

Іншим нововведенням, повідомила Королевсьа, є зміна механізму визначення заробітної плати для обчислення пенсії за неповні місяці, що, насамперед, торкнеться фізичних осіб-підприємців. "Визначаючи заробітну плату для нарахування пенсії відтепер враховуватиметься страховий стаж, за який сплачено внесок", - зазначила вона.

Щодо пенсіонерів, то для них змінено порядок щорічного підвищення пенсійних виплат. "Раніше, завдяки законодавчій казуїстиці, існували ситуації, коли підвищення пенсій взагалі можна було не робити. Тепер ми встановили чітку процедуру - пенсії однозначно будуть збільшуватися кожного року. Підвищення торкнеться 12 мільйонів пенсіонерів", - підсумувала міністр.

До списку новин