загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Наймасштабнішу реконструкцію Хотинської битви покажуть на Thе Веst City.UA

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хотинську битву відтворять на фестивалі "Thе Веst City.UA", що відбудеться 12-14 липня у Дніпропетровську. Дійство стане наймасштабнішою реконструкцією подій, що відбулися 1621 року між військами Речі Посполитої та Османської імперії.

Про це розповів президент Всеукраїнської федерації "СПАС" Олександр Притула на прес-конференції в Укрінформі.

"14 липня на фестивалі буде презентовано наймасштабнішу - і це вперше в Україні - театралізовану реконструкцію баталій Хотинської битви. В ній заплановано 200 учасників, серед яких чемпіони світу і Європи з бойових мистецтв. Будуть задіяні дві реконструйовані козацькі чайки. Джигіти Всеукраїнської федерації "СПАС" покажуть запорізьку і татарську традиції володіння конем з різними бойовими трюками", - розповів Притула.

Він додав, що у дійстві візьмуть участь також представники козацтва з 7 регіонів України.

На фестивалі на острові Новоселиця також буде презентовано козацький табір. Тут дві вистави - "Дорога на Січ" та "Запорожці пишуть листа турецькому султану" - покаже Театр козацького бою "Запорозький Спас".

До списку новин