загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

1 липня набула чинності угода про спрощення візового режиму між Україною та ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зокрема, відтепер до дев`яти категорій збільшиться перелік громадян, які зможуть отримати візи в більш простому режимі безкоштовно.

Зміни торкнуться представників громадських організацій, технічного персоналу, що супроводжує журналістів, водіїв, які перевозять міжнародний вантаж, близьких родичів громадян, які проживають на території країн-членів ЄС і які є громадянами однієї з країн ЄС, представників релігійних громад, учасників офіційного транскордонного співробітництва з ЄС, учасників офіційних освітніх програм обміну та участі у семінарах, курсах, конференціях, працівників, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях і семінарах.

Якщо ж громадянин захоче оформити візу за три дні, то з нього можуть зняти плату в розмірі 70 євро, якщо він живе далеко від представництва ЄС. При цьому посередники, які допомагають оформляти документи, можуть брати за свою роботу не більш ніж 30 євро.

 Нагадаємо, що після виконання Україною плану дій щодо спрощення візового режиму з ЄС перетинати кордон без віз зможуть лише ті українці, які отримали біометричний паспорт. Багаторазові документи видаватимуть терміном на один рік або п`ять років.

До списку новин