загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці створили мультик про дідуся, що шукав собі молоду дружину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляють автори фільму - анімаційна студія "Новаторфільм", в п`ятихвилинній анімаційній стрічці розповідається про те, як самотній дідусь вирішив знайти собі дружину, і не просту, а молоду, повідомляє УП.

Допомагати в цій справі йому взялися домашні тварини, які щоразу наряджали діда в новий костюм. Через що він був схожий то на півня, то на козла, то ще на когось - залежно від того, хто його наряджав.

Молоду сусідку в результаті привабити йому так і не вдалося, хоча й неодруженим герой таки не залишився.

Як пояснюють творці мульта, автором сценарію і режисером якого став Юрій Борисенко, пластилінові герої найкращим чином передали головну ідею фільму - показати весь колорит українського життя.

У фільмі використовується народна музика, а художник-постановник Оксана Карпус створила безліч барвистих національних образів. 

До списку новин