загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Депутати відхилили пропозицію Мінфіну зменшити пенсії працюючим пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомив у понеділок голова комітету з праці, соцполітики і справ ветеранів Держдуми Андрій Ісаєв, на осінній сесії депутати будуть розглядати пропозицію Міністерства фінансів про те, щоб не виплачувати в повному обсязі пенсію тим пенсіонерам, які продовжують трудитися.

За словами Ісаєва, депутати вже прийняли рішення, що не підтримуватимуть ініціативу Мінфіну. Він нагадав про невдалий подібний досвід, який проводився у 2002 році, коли пенсіонери, що працюють в основному у бюджетній сфері - технічки, няньки, бібліотекарі - стали масово звільнятися. На їх місце на мізерну зарплату ніхто не приходив, і в цій ніші стався справжній обвал.

На думку депутатів, у разі прийняття пропозиції Мінфіну ситуація повториться.

Андрій Ісаєв також повідомив, що восени депутатів очікує "битва" за пенсійну формулу: "Ми хочемо домогтися, щоб ця формула сприймалася більшістю нашого суспільства як справедлива".

У той же час пропозиція уряду щорічно призначати своїм розпорядженням кількість балів, від яких залежатиме майбутня пенсія, робить пропоновану формулу розрахунку безглуздою. "Навіщо тоді взагалі потрібна формула. Так прямо і скажіть: розмір пенсії буде встановлюватися державою", - сказав Андрій Ісаєв.

До списку новин