загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому українці живуть менше європейців?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Населення України буде скорочуватися, принаймні в найближчі десятиліття.

Такий прогноз зробила директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Елла Лібанова, пише «Главком».

Коментуючи питання, наскільки погіршилася демографічна ситуація за останній час, експерт зазначила:

«За відсутності потужного міграційного припливу ззовні, населення України буде скорочуватися, принаймні протягом найближчих десятиліть».

«Причини: висока смертність, низька народжуваність і достатньо "старе" населення. Причому, якщо більша частка людей старшого віку і низька народжуваність цілком відповідають європейським стандартам, то така висока смертність - аж ніяк », - додала Лібанова.

За її словами, найбільш неприємною є динаміка показників смертності.

«Якщо на початку 60-х минулого століття ми займали передові позиції в світі за цим ключовим показником, то зараз Україна займає передостаннє місце серед усіх країн Європи і Центральної Азії. За даними ООН, тривалість життя українця нижча середнього показника по земній кулі », - підкреслила експерт.

Говорячи про те, від чого помирають співвітчизники частіше, Лібанова відзначила: «Нездоровий спосіб життя - це перше. Друге - надмірна зайнятість у шкідливих і небезпечних умовах і пов'язані з цим професійні захворювання, професійний травматизм, іноді навіть смертельний ».

«Третє - досить висока смертність від побутового і перш за все дорожньо-транспортного травматизму. Наступне - забруднення навколишнього середовища і погана якість питної води. Далеко не скрізь населення України споживає дійсно чисту воду. У наших водопроводах вода не вирізняється якістю. І коли говориш з фахівцями, вони не в такому захопленні від стану води, як повідомляється в офіційних заявах. Також не можна нехтувати і недоступністю якісної медичної допомоги », - зазначила Лібанова.

За її словами, головна проблема - в тому, що практично від усіх захворювань українці помирають на кілька років раніше, ніж європейці.

Говорячи про вікову структуру, за словами Лібанової, жінок, швидше за все, буде більше, ніж чоловіків, а частка пенсіонерів відчутно збільшиться.

До списку новин