загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд перегляне збір на пенсійне страхування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів на засіданні у четвер розгляне внесення змін до Закону "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо введення збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності іноземної валюти в безготівковій формі).

Про це йдеться у порядку денному засідання КМУ.

Урядовці також мають внести зміни до Податкового кодексу (ПК) щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці (щодо зменшення ставки єдиного соціального внеску та перегляду шкали податку на доходи фізичних осіб).

Будуть внесені й зміни до ПК щодо сплати єдиного соціального внеску (щодо включення єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до складу єдиного податку для платників першої та другої групи платників єдиного податку).

У Бюджетний кодекс можуть теж внести корективи: плануються зміни щодо сплати єдиного соціального внеску (щодо включення єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до складу єдиного податку для першої та другої групи єдиного податку). Доповідатиме міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

До списку новин