загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Польські депутати не визнали Волинську трагедію геноцидом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Більшість присутніх на засіданні висловилися проти "гострішого формулювання" та за євроінтеграцію України.

Польський Сейм відмовився назвати Волинську трагедію - найкривавіший польсько-український конфлікт - "геноцидом" поляків. Формулювання "геноцид" підтримали лише 212 депутатів з 231 необхідних для його ухвалення. Проти проголосувало 222 депутати, тобто більше половини присутніх. Троє утримались.

Як повідомляє УНІАН, перед голосуванням у Сеймі виступив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, котрий закликав "не загострювати" позицію в справі Волинської трагедії, нагадавши, що 5 років тому назад польський парламент вже визнавав ті події "етнічною чисткою". Він наголошував, що з цього часу насправді нічого не змінилося та звертав увагу, що "гостріше формулювання" негативно вплине на перспективи європейської інтеграції України.

Сейм Польщі також не підтримав поправку, якою частина депутатів хотіли встановити 11 липня Днем пам'яті жертв Волинської трагедії, мучеництва кресов'ян, оскільки кресов'яни постраждали не лише на Волині. Багато поляків, котрі жили на так званих кресах (околицях), постраждали від Радянського союзу, коли той напав на Польщу 17 вересня 1939 року.

Нагадаємо, що сьогодні українські націоналісти пікетували посольство Польщі із вимогою не визнавати Волинську трагедію геноцидом.

До списку новин