загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЖЕКи почнуть ліквідовувати з 2015 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Із 2015 року в Україні почнеться ліквідація ЖЕКів.

Це передбачено державною програмою реформ.

"Я вважаю, що цей період буде продовжено, бо конкретна ліквідація ЖЕКів - це тривалий процес, тому його важко буде реалізувати у строк. Бажаною є ефективність, тому варто ліквідувати відразу всі проблеми. А значить, враховуючи хід реформи, слід враховувати не швидкість, а якість", - зазначив президент Союзу кризових менеджерів України Павло Михайліді.

Він також переконаний, що ліквідація ЖЕКів в Україні повинна мати певний перехідний період, оскільки "не можна у нашій державі в один день відмовитися від ЖЕКів".

"І коли влада побачить, що є також компанії, які готові перейняти функції ЖЕКів, то цей процес прискориться", - сказав експерт.

Як уже повідомлялося, держава заявила, що готова кредитувати ЖЕКи та ОСББ.

До списку новин