загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Військові пенсіонери-підприємці судяться з Пенсійним

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Військові пенсіонери не мають право на пільгу зі сплати єдиного внеску, адже вони є пенсіонерами за вислугу років, а не за віком. Підприємці цієї категорії жаліються, що змушені сплачувати в Пенсійний фонд, вже будучи пенсіонерами.

У Хмельницькому 15 600 підприємців знаходиться на спрощеній системі оподаткування. З них 2850 підприємців звільнені від сплати єдиного внеску. Це стосується лише інвалідів та пенсіонерів по віку. 

Після набрання чинності нового Податкового кодексу особи, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Вони можуть сплачувати єдиний внесок тільки за власним бажанням. Звісно, таких бажаючих нема, натомість є незадоволені. Ті, хто не досягли пенсійного віку, але отримують пенсію за вислугою років, повинні сплачувати, пояснюють у Пенсійному фонді.

- Військові пенсіонери часто жаліються, що змушені платити, - каже начальник управління Пенсійного фонду у Хмельницькому Любов Мудра. –  Але з них же не просто беруть єдиний внесок, для цього є законодавча база. Справи доходять до суду. 

У Пенсійному фонді кажуть, що військові свідомо не платять і оскаржують вимоги, які їм висувають. Та це стосується багатьох підприємців, які ухиляються від оплати. Як правило, всіх боржників спочатку перевіряють на наявність пенсії. Якщо підприємець її має, то з неї і стягуватимуть борг. Якщо ж ні – з неплатником розбирається виконавча служба. 

- Щоквартала заборгованість складає близько трьох мільйонів гривень, - каже начальник управління. – З усіма боржниками намагаємося поспілкуватися та попередити про наслідки. 

До списку новин