загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У вінницькому художньому музеї презентували виставку «Корифеї українського мистецтва»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За допомогою арт-медіа-акції у Вінниці презентували виставку «Корифеї українського мистецтва»

Мистецькі твори ніколи не старіють і не виходять з моди, а служать гідним прикладом для нащадків, аби ті змогли навчитись їх перевершувати. Доказом цього прагнення стала арт-медіа-акція, присвячена презентації виставки «Корифеї українського мистецтва».

Протягом урочистої світської бесіди за круглим столом, сучасні вінницькі художники не лише насолоджувались чаюванням, а й мали змогу помилуватись на полотна, що заворожують красою пейзажів Карпатських гір, Криму та Полісся, поєднані з зображенням важкої селянської праці, сповненої болю та надії, а також на колоритні натюрморти, які доповнювали яскраву збірку робіт митців ХХ століття.

Мистецтво наче та квітка проростає скрізь, не зважаючи на перепони. Так само і українські корифеї, змушені творити в жорстких ідеологічних рамках минулих років, вони поклали все своє життя на відродження в серцях людей образу України.

Мета даної акції - продовжити найкращі традиції золотого фонду українського мистецтва та підтримувати тісний творчий контакт з їх учнями та послідовниками, аби заохотити людей, які звикли спостерігати за міжнародними тенденціями, більше дізнаватись про історію українського живопису.

До списку новин