загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Робота в літньому віці покращує стан мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсія і відмова від фізичної, соціальної і розумової діяльності тягне за собою розвиток деменції, пише The Herald Sun. Так, кожен додатковий рік роботи знижує відповідний ризик на 3,2%, говорить Керол Дафуїл з дослідницького агентства INSERM.

Про цей зв'язок заговорили після аналізу інформації більш 429000 працівників (більшість - крамарі або люди робочих спеціальностей). Середній вік становив 74 роки, а строк перебування на пенсії - 12 років.

Майже у 3% розвинулася деменція. Але якщо людина довго працювала, ймовірність появи хвороби зменшувалася. Так, пішовши на пенсію в 65 років, людина стикалася зі зниженням ризику на15%, чого не скажеш про тих, хто не працював з 60 років.

Керол Дафуїл закликає чиновників дозволити працювати літнім людям стільки, скільки ті захочуть. Насправді, зовсім не обов'язково виходити в офіс, достатньо приймати участь у соціально значущих заходах.

До списку новин