загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінсоцполітики: Пенсійна система потребує вдосконалення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсійна система України потребує суттєвого вдосконалення і доробок.

Таку думку, як передає кореспондент ForUm'у, висловила у ході брифінгу міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Вона нагадала, що 9 липня 2003 року було прийнято кілька законопроектів, що стосуються пенсійного реформування в Україні. Після прийняття даного законодавства, уточнила Королевська, в країні була ведена трирівнева пенсійна система.

Тим не менше, за її словами, на сьогоднішній день є маса претензій до роботи пенсійної системи.

«Пенсійна реформа потребує суттєвого вдосконалення. Я вважаю це одним із головних завдань нашого відомства. Всі зміни, які ми проводимо, повинні привести до справедливих пенсій», - сказала міністр.

Глава відомства додала, що для досягнення такої мети необхідне виконання таких завдань: підвищення пенсії та ліквідація диспропорцій, забезпечення стабільної роботи Пенсійного фонду та ліквідація його дефіциту, фонд оплати праці повинен складати 766 млн грн.

«Це на 250 млн грн більше, ніж є зараз», - уточнила міністр.

Підсумовуючи, Королевська сказала, що завданням Мінсоцполітики також є поліпшення адміністративного сектору, а саме легалізація заробітної плати та ліквідація боргів.

Ольга Каретникова

До списку новин