загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевська: Позбавлення Пенсійного фонду невластивих видатків – один зі шляхів встановлення справедливих пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перед Мінсоцполітики стоять три головні завдання: зробити пенсії в Україні справедливими, забезпечити стабільну роботу та ліквідувати дефіцит Пенсійного Фонду. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час брифінгу в Кабінеті Міністрів, повідомила прес-служба Міністерства.

«Ми ставимо перед собою три головні завдання: зробити пенсії в Україні справедливими, забезпечити стабільну роботу Пенсійного Фонду, щоб усі пенсіонери були впевнені, що вони вчасно отримають свої гроші, та ліквідувати дефіцит Пенсійного Фонду», – зазначила Наталія Королевська.

За словами Міністра, цього можна досягти, зокрема, шляхом позбавлення Пенсійного фонду невластивих для солідарної системи видатків, які у 2013 році складають 40,9 млрд. грн. Окрім цього потрібно підвищити фонд оплати праці у країні та поліпшити адміністрування Пенсійного фонду.

«Щоб сьогодні Пенсійний фонд був бездефіцитним, фонд оплати праці, з якого сплачуються страхові внески, має складати 548,3 млрд. грн. Зараз він орієнтовно складає 480 млрд. грн. При цьому ще близько 150 млрд. знаходиться у тіні», – зазначила Наталія Королевська. За її словами, для того, щоб провести усі необхідні осучаснення і підвищити пенсії людям, фонд оплати праці має становити 766,5 млрд. грн.

Міністр нагадала, що цього місяця виповнилося 10 років від старту пенсійної системи України у нинішньому вигляді. «До того, як ця система працює, у нас є багато запитань. Вони стосуються і пенсійної «зрівнялівки», і мізерного розміру пенсій, і ще багатьох речей», – зазначила вона.

За словами Міністра, схвалення 9 липня 2003 року базових пенсійних законів дало змогу розпочати роботу над впровадженням трирівневої пенсійної системи. Проте працюють наразі лише два: солідарна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (перший рівень) та система недержавого пенсійного забезпечення (третій рівень). Другий рівень – накопичувальну систему загальнообов’язкового державного пенсійного страхування – передбачається запровадити з року, в якому буде забезпечено бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду.

До списку новин