загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Експерт пояснив, чому Укрзалізниця підвищила вартість квитків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чергове здорожчання вартості перевезення пасажирів залізничним транспортом пояснюється збитковістю таких послуг та потребою їх покращення.

Таку думку висловив директор економічних програм Інституту публічної політики Ільдар Газізуллін під час прес-конференції «Хто заробить на подорожчанні залізничних квитків?» у вівторок, передає Укрінформ.

«Очевидно, що треба підвищувати тарифи на пасажирські перевезення. Вони збиткові. Тут мають місце і корупція, і зловживання, і закупівлі за завищеними цінами. Укрзалізниці зараз дедалі важче перекривати ці збитки за рахунок вантажних перевезень. Надприбутки на вантажних перевезеннях зараз просто - "прибутки". Через це і постало гостре питання про необхідність перегляду тарифів на пасажирські перевезення. Потреби дуже великі. Без цього (збільшення тарифів-ред.) якість послуг просто буде погіршуватись», - вважає він.

Також Газізуллін наголошує на тому, що український залізничний транспорт - одна з найменш реформованих галузей. «Якщо порівняти стан реформи залізниці зі станом реформ у газовому секторі чи електроенергетиці, то тут реформа найбільш відстає. Основна причина цьому - відсутність повноцінного функціонування Національної комісії з регулювання транспорту», - пояснив експерт.

Експерт роз'яснив, що будь-які судження про Укрзалізницю ґрунтуються на аналогіях з діяльністю закордонних залізниць, адже функціонування першої є закритою для широкої громадськості.

«Якщо подивитися на більшість країн, де розвинутий пасажирський, залізничний транспорт, то можна сказати, що перевізні послуги, як правило, збиткові. Вони дотуються з державного бюджету. Можна сказати, що і в Україні ці послуги збиткові. Якщо Укрзалізниця не буде інвестувати жодних коштів на оновлення складу, інфраструктуру, її можна вважати формально прибутковою. Але кому потрібна така прибутковість?» - підсумував Газізуллін.

Як передавало агентство, 16 липня подорожчав проїзд залізницею: вартість квитків внутрішнього сполучення зросла на 10%, а міжнародного - на 5%. З 1 жовтня ціни на квитки зростуть знову - на 10%.

Ліна Партоленко

До списку новин