загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Королевську шокували черги в Пенсійному фонді

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щоб пересвідчитися у незадовільній якості обслуговування пенсіонерів у районних відділеннях Пенсійного фонду, міністр соціальної політики України Наталія Королевська порадила в.о. голови ПФ Василю Кравчуку записатися на прийом до інспектора в якості звичайного відвідувача.

Про це розповіла в інтерв'ю для Укрінформу сама ініціатор такого експерименту - Наталія Королевська.

"Нещодавно за мого наполегливого прохання в.о. голови ПФ прийшов у відділення фонду одного з районів як звичайний громадянин - перевірити, як працює система на місці. Результатами ми були шоковані. Не впізнавши свого керівника, клерки заявили йому, що він 101-й у черзі і що в найближчі два дні може навіть не приходити зі своїми проблемами", - сказала міністр.

За її словами, така ситуація неприпустима і її слід докорінно змінювати. На переконання міністра, обслуговування пенсіонерів, багато з яких має трудовий стаж 40-50 років, повинно бути зовсім іншим.

"Зокрема, ми готуємо запуск пенсійного калькулятора, де кожен самостійно зможе розрахувати розмір виплат, а вже потім, якщо залишаться питання, звертатися до інспекторів ПФ. І це тільки один з перших кроків, що ми визначили для себе, бо сьогодні наше завдання - зробити надання всіх соціальних послуг якісним та доступним", - підсумувала Королевська.

Повністю розмову із міністром соціальної політики України Наталією Королевською читайте на сайті Укрінформу у розділі "Інтерв'ю".

До списку новин