загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Прикарпатті у серпні - фестиваль автентичної кухні "Смачний Спас"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гостям серпневого кулінарного дійства запропонують оригінальні страви гуцульської кухні. Їх приготують за старовинними рецептами, яким понад сотню років.

Мистецтво лозоплетіння. Ще один елемент фестивалю. Всі бажаючі не лише зможуть побачити процес створення декоративних та ужиткових речей. А й самі спробують плести з лози кошики і вази, пише КоломияВеб.

Четвертий Міжнародний фестиваль “Смачний Спас” об’єднає представників чотирьох областей Карпатського регіону. А ще гостей з Чехії, Словаччини, Польщі та Румунії. Дійство цього року організатори присвячують 800-літтю Тлумача.

Фестиваль автентичної кухні чи не найкраще репрезентує народні традиції Карпатського краю, кажуть чиновники. Проведення таких заходів сприяє розвиткові туризму та популяризації культурної спадщини не лише в Україні, а й за кордоном.

“Смачний спас” започаткували у 2010-му році. Свою назву фестиваль запозичив від назви села Спас, що на Коломийщині. Саме тут кулінарне дійство відбулося вперше.

До списку новин