загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Івано-Франківську розкрили секрети лозоплетіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Секрети лозоплетіння розкрив майстер з Тлумача Дмитро Каськів. В Івано-Франківську він провів майстер-клас з плетіння кошиків і ваз.

Цією справою почав займатися зі студентських років. Відтоді не зміг полишити цього ремесла. І вже десятки років передає своє вміння іншим, пише Вежа.

Каже, для такого  мистецтва  необхідне насамперед бажання. Не менш важливими є терпіння та творчий настрій. Аби створити мистецький витвір лозу треба заготовляти заздалегідь. Найкраще це робити з осені. Не варто використовувати гілки лози, яким більше двох років, каже майстер лозоплетіння Дмитро Каськів.

Лозоплетіння в Тлумачі має вікову історію. Тут поширена  легенда про школу, в якій навчали майстерності плетіння з гілок лози. За словами Дмитра, мистецтво лозоплетіння  заснували євреї більше сотні років тому.

До списку новин