загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

12 майстрів по каменю з усієї України робитимуть для міста скульптури на очах в тернополян

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Тернополі розпочався Всеукраїнський скульптурний пленер «Камінь. Алегорія», приурочений до Дня міста. До 1 серпня 12 скульпторів з усієї України виготовлять для Тернополя 12 скульптур, які будуть розміщені у парку «Топільче».

- До Тернополя починають з’їжджатися скульптори з усієї України, – розповів Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради. – В рамках проведення Всеукраїнського скульптурного пленеру «Камінь. Алегорія», скульптори приїдуть з Червонограду, Львова, Києва, Кам’янець – Подільського, Рівного.

Скульптори щодня працюватимуть у парку «Топільче».

- Учасникам пленеру від 25 до 60 років, є навіть одна дівчина, вона з Києва, – зауважує Олександр Смик. – Працюватимуть скульптори щодня, камінь ми уже привезли поставити у парку в районі зоологічного куточка. Тому кожен бажаючий зможе підійти і подивитися як створюється скульптура.

Останній пленер скульпторів проходив у Тернополі кілька десятків років тому.

До списку новин