загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Про пенсійне законодавство буковинців інформують за допомогою мобільних соціальних офісів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як повідомляє головне управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області, з метою підвищення рівня поінформованості та надання соціальної підтримки населенню безпосередньо за місцем проживання проведено виїзний прийом громадян у форматі мобільного соціального офісу в селах Несвоя Новоселицького району, Баламутівка, Ржавинці на Заставнівщині та Перебиківці Хотинського району.

У роботі мобільного офісу взяли участь представники районних управлінь Пенсійного фонду України та управлінь районних державних адміністрацій.

Так, на Заставнівщині надали роз`яснення та консультації більше тридцяти відвідувачам щодо пенсійних складових, термінів виплати пенсій, особливості проведення їх перерахунку працюючим пенсіонерам, надання листів для призначення субсидій та інших соціальних допомог. В Новоселицькому районі пенсіонерам повідомили про зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії», які набули чинності у липні, буковинці отримали роз’яснення щодо підвищення розміру пенсійних виплат, пов'язаних із ростом прожиткового мінімуму, перерахунків пенсій, порядку обчислення страхового стажу, сплати єдиного внеску, добровільної участі громадян в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування тощо.

Жителів Хотинщини працівники місцевих фондів поінформували про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, порядку та умов її призначення за віком та за вислугу років, перелік документів, необхідних для оформлення пенсій. Особливу увагу консультанти акцентували на необхідності легалізації трудових відносин з метою забезпечення соціальних гарантій в майбутньому.

До списку новин