загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На пенсії та зарплати уряд збиратиме гроші з проституток

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські проститутки платитимуть податок. Депутати та урядовці подумали й вирішили легалізувати древню професію й використовувати її як додаткове джерело поповнення скарбниці.

Партія регіонів поставила за завдання у жовтні-листопаді легалізувати проституцію, - пише zamkova.info

Законопроект, – розповідає один із урядовців Азарова, – уже фактично розроблений. Чиновники довго сперечалися, яку саме модель взяти за приклад. Спершу, це мав бути досвід Ірландії, де законом заборонено сутенерство й утримання будинків розпусти, але саме заняття проституцією не забороняється. Потім хтось із лобістів нововведень порахував, що на Ірландському досвіді не надто заробиш, бо якщо немає самих будинків розпусти, то ринок залишатиметься невпорядкованим і стихійним – гроші знову тектимуть повз кишені… Тому за основу вирішили взяти практику Німеччини, де борделі практично на кожному кроці та приносять шалені прибутки. З них добре заробляє не тільки держава, але й власники…

До списку новин