загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Рівному відкриється церковна виставка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виставка «Дорога до храму. 1025-річчю хрещення Київської Русі присвячується» відкриється вже завтра. Тамтешні експонати, серед яких давні ікони, скульптури, надбанні хрести, церковне приладдя та книги-стародруки, пов’язані з історією християнства Рівненщини.

В окремій експозиції, розповідає завідувачка відділу історії релігії та мистецтв Людмила Шахматова, буде представлений одяг священнослужителів XVIII-XX століття різних релігійних конфесій.

- Відвідувачі виставки зможуть побачити етнографічні експонати, якими користувалися в стародавніх храмах. Значна частина з них є унікальними. Це церковні хоругви, килими, а також рушники та вишивки для обрамлення ікон. Окрім того, тут можна буде дізнатися про цікаві епізоди з історії церковного життя Рівненщини. Матеріали та експонати для цього розділу передали у музей церковні громади Рівненщини.

Виставка триватиме до вересня.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

До списку новин