загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Фестиваль культур у Івано-Франківську збере близько 20 країн світу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У неділю, 4 серпня, о 14 год. у Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» пройде щорічний Фестиваль культур «Global village» - культурно-освітній захід, на якому будуть представлені близько 20 країн світу, їх культури, традиції та звичаї, музика та співи.

Захід буде умовно поділений на дві частини. До першої частини заходу входитимуть виступи країн-учасниць, які будуть презентувати свої традиції, кухню, музику, ігри, звичаї, танці тощо. У другій же частині заходу на вас буде чекати концерт за участі популярних гуртів таких, як «Один в каное», «Freddy Marx Street», «Be My Chocolate» та «Патроничі». Також на сцені фестивалю виступатимуть танцювальні та співочі колективи м. Івано-Франківська.

Суть фестивалю полягає в тому, що представники різних народів і народностей демонструватимуть унікальність своєї рідної культури на прикладі національних страв, звичаїв, костюмів та невеликих показових виступів. Це робитимуть стажери–волонтери, які працюють в проекті «Світ без кордонів» від міжнародної молодіжної організації AIESEC. Впродовж заходу вони розповідатимуть про свої країни, культури, показуватимуть народні танці та різні майстер-класи. Крім того, кожен бажаючий зможе поспілкуватись зі стажерами та довідатись більше про ту чи іншу країну світу і спробувати страви цих країн.

Отож, на усіх, хто завітає на Фестиваль культур, чекатиме дегустація національних страв країн світу, майстер-класи, виступи музичних гуртів, hand-made ярмарок, виступи танцювальних гуртів, ігри, вікторини та багато іншого. До речі, вхід на фестиваль є абсолютно вільним!

Марина НАЗАРЧУК

До списку новин