загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Музей історії Києва» запрошує у подорож у часі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«Музей історії Києва» запрошує киян та гостей міста на театралізовану екскурсію «Подорож у Київ 1913 року».

Про це йдеться на сторінці музею на Facebook.

«Шановні відвідувачі, які не змогли потрапити на «Ніч у музеї» 17-18 травня, запрошуємо вас на театралізовану екскурсію «Подорож у Київ 1913 року». Екскурсії відбудуться 23 і 24 серпня о 19.00 та 20.00 за попереднім записом. Кількість місць обмежена, тому просимо вас записуватись в екскурсійні групи заздалегідь», - йдеться у повідомленні.

Участь у театралізованому дійстві - за вартістю звичайної екскурсії: вхідні квитки для дорослих - 30 грн., для пенсіонерів, студентів, школярів - 15 грн., і додатково 100 грн. з групи за екскурсійне обслуговування. Попереденій запис можна здійснити за телефоном: (044) 520-28-26.

До списку новин