загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Картини з райдуги ниток" зібрали на виставці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Картини з райдуги ниток" - так називається виставка, що відкрилася в Харківському інформаційно-виставковому центрі "Бузок", що в міському саду ім. Шевченко.

Коментар кореспондентові Укрінформу дала директор центру Алла Суфранова.

"В експозицію увійшли до ста робіт, виконаних в різній техніці з шовкових і шерстяних ниток. Цей натюрморт, наприклад, вишитий у техніці так званого рахункового хрестика, а ось пейзаж, розшитий гладдю, поряд - хвилі моря, відтворені за допомогою ниток і бісеру, а тут абстрактні малюнки, виконані з використанням ниток і стрічок. Мистецтвознавці центру оцінили роботи не просто як рукоділля, але і як витвори мистецтва", - зазначила директор центру.

За її словами, автори робіт - учасники єдиного в Харкові клубу любителів вишивання під назвою "Успіх". За два роки члени клубу - чоловіка і жінки віком від 30-ти до 70-ти років - встигли виставити свої роботи кілька разів.

До списку новин