загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львівській галереї мистецтв – відкриття виставки Василя Боднарчука «Між літами»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні, 9 серпня, відбудеться відкриття виставки кераміки та малярства Василя Боднарчука «Між літами» у залах Львівської національної галереї мистецтв, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На виставці автор презентує 47 живописних творів від початку 1980-х років до сьогодні та 50 керамічних панно, створених у період з 1990-х до 2010-х років.  Особливістю творчих робіт Василя Боднарчука в кераміці є мистецьке поєднання у них графіки, пластики та малярства.

Митець є визнаним представником українського сучасного мистецтва, який своєю творчою працею гідно репрезентує національну культуру  як в країні, так і за її межами. Твори Боднарчука В.Д. зберігаються в колекціях Музею сучасного українського образотворчого мистецтва (м.Київ), Музею етнографії  та художнього промислу (м.Львів),  Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, багатьох  галерей  мистецтва, приватних колекцій в Україні, США, Канади, Польщі, Росії.

Початок о 16.00.

До списку новин