загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 дивовижних фактів про шлунок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У тому, що стосується живота, за словами експертів, існує величезна кількість міфів. Що ви насправді знаєте про шлунок?

1. Міф чи факт: травлення відбувається переважно в шлунку

Відповідь: міф. Найбільша частина процесу травлення відбувається в тонкому кишечнику. Шлунок приймає їжу, перемішує її і подрібнює до кашки (званої хімус). Потім хімус маленькими порціями відправляється в тонкий кишечник, де і відбувається основний процес травлення.

На противагу поширеній помилці, їжа перетравлюється не в тому порядку, в якому вона з'їдена. У шлунку все перемішується, і відправляється порціями в тонкий кишечник.

2. Міф чи факт: якщо ви скоротите прийом їжі, ви в кінцевому підсумку зменшите обсяг шлунка, так що ви не будете відчувати таке сильне почуття голоду

Відповідь: міф. У дорослих шлунок як правило залишається одного і того ж розміру, крім випадків, коли ви зробили операцію зі зменшення шлунку. Менша кількість їжі, не зменшить обсяг шлунка, але зате допоможе «обнулити лічильник апетиту», так що ви не будете відчувати такий сильний голод, і вам буде простіше дотримуватися свого плану харчування.

3. Міф чи факт: худі люди від природи мають менший обсяг шлунка, ніж повні

Відповідь: міф. Хоча в це важко повірити, розмір шлунка не пов'язаний з вагою або контролем ваги. Люди, худі від природи, можуть мати шлунки того ж або навіть більшого обсягу, ніж у людей, змушених протягом усього життя контролювати свою вагу. Вага не має нічого спільного з об'ємом шлунка. Фактично, навіть люди, які зробили операції по зменшенню об'єму шлунку до розміру горіха, можуть, незважаючи на це, набирати вагу.

4. Міф чи факт: вправи на тренажері для черевного преса або присідання можуть зменшити розмір шлунка

Відповідь: міф. Ні одна вправа не може змінити розмір органу, але зате допоможе спалити шари жиру, що накопичуються навколо живота. А також зміцнить м'яз черевного преса, частини тіла, яка знаходиться безпосередньо під діафрагмою, в якій знаходяться шлунок.

Цікаво, що ту частину жиру на животі, яка завдає найбільшої шкоди, ви не бачите. Вона знаходиться в так званому «сальнику», щось на зразок листа, який обгортає ваші внутрішні органи.

У людей з зайвою вагою часто занадто багато жиру між внутрішніми органами. Фактично в деяких випадках печінка може бути так щільно загорнута в жир, що може розвинутися гепатит, а у важких випадках, вона може перестати працювати. Гарні новини: план здорового харчування може не тільки допомогти вам скинути жир, який ви бачите, але також і внутрішні шари, яких ви не бачите.

5. Міф чи факт: продукти, які містять нерозчинну клітковину (яка не розчиняється у воді), викликають менше газоутворення і здуття, ніж продукти з розчинною клітковиною (яка розчиняється у воді)

Відповідь: факт. Більшість людей бувають вражені, виявивши, що те, що вони брали за більш «м'яку» клітковину - розчинна клітковина міститься в таких продуктах, як вівсяні висівки, боби, горох і цитрусові - дійсно може викликати більш сильне газоутворення і здуття, ніж нерозчинна клітковина, яка міститься в таких продуктах, як цільнозерновий хліб, пшеничні пластівці, капуста, буряк і морква. Причина цього в тому, що газоутворення і здуття - це наслідок діяльності кишкової флори, яка необхідна для перетравлення розчинної клітковини. Так як нерозчинна клітковина зовсім не перетравлюється, не відбувається взаємодії з кишковою флорою, і, отже, газ не утворюється.

Дещо про що необхідно пам'ятати: оскільки нерозчинна клітковина не утворює газ, вона може збільшити частоту та обсяги дефекації.

До списку новин