загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Дніпрі рибалки збудували свій Київ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рибацька столиця з'являється на літо і зникає на зиму.

Саморобне містечко, зроблене рибалками із кам'яних насипів та пересувних осель, розляглося на березі Дніпра. Туди ще не ходять екскурсії, утім, архітектурним фантазіям і працелюбності столичних рибалок уже можна позаздрити, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щоб побачити такий Київ, треба брати човна, уплав тут вигулюють туристів і перевозять киян за місто. Акваторія вільна для всіх, але на цій береговій вулиці господярями називають рибалок. На саморобних конструкціях засідають, мов на тронах. Тут це називають вимостка, а будують її з підручних матеріалів. Вимостка заходить у Дніпро на кілька метрів і тягнеться вздовж берега на кілометр.  У 80-х тут клали газопровід і давнє рибацьке містечко знесли, але cпоруди зявилися знову. Тепер тут майже сотня пересувних осель. Вони дерев'яні і їх знімають на зиму, проте щовесни знову ставлять. Зимувати залишаються тільки бетонні помости, але і їх Дніпро не милує. Тут усюди вільних вхід: і там, де господар, і там, де його немає. Іноді їхніми гостями стают бомжі, котрі крадуть і велосипеди, і вудочки.

У своєрідних "дачах", які збудували кілька рибалок, є і ворота, і двері, і столи. За тутешніми правилами саме в них є право першості: лежати в халабуді чи закидати вудку. Відстань між сусідами регламентується самими сусідами і довжиною вудки. Але живуть тут дружно: виловом і хваляться, і діляться. Із рибалками київський газопровід перетворився на повноцінне поселення. Тим паче, що тимчасові конструкції біля водойм закон України не забороняє. Рибацький Київ — це улюблене місце для фотографів і поетів. Щоправда, митці приходять сюди на правах гостей, бо місця будуватися на березі вже нема. Нагадаємо, що на Львівщині рибалка зловив піранью: диявольська рибина вібрувала і пищала, як мобільний.

Тетяна Коваленко

До списку новин