загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що відбуватиметься з доходами українців у найближчі два роки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Враховуючи поточні економічні тенденції, можна прогнозувати, що в найближчі два роки рівень доходів населення точно не збільшиться.

Про це під час прес-конференції "Економічні підсумки півріччя: дефолт на горизонті?" заявила завідувачка відділом рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Людмила Черенько.

"ВВП трохи впав, трохи виріс. Сам по собі він (показник ВВП) нічого не значить. Давайте подивимося на інші речі, які свідчать про стан економіки, життя населення. Якщо подивитися на структуру доходів населення (за перший квартал), то частка зарплат становить 135 700 000 000 гривень, а соціальних трансфертів - 134 200 000 000 гривень".

Черенько додала, що соціальні виплати реалізуються за рахунок зарплат.

"Тобто, зарплата і соціальні трансферти зрівнялися, отже, ми маємо справу з віртуальною економікою, якої не існує. Не можуть трансферти зрівняються з зарплатою ... Це не просто стагнація економіки, це дуже серйозний симптом. Це говорить про те, що ми переходимо до віртуальній економіці ", - підкреслила експерт.

Черенько зазначила, що купівельні спроможності та споживчі можливості при невеликому зростанні доходів, звужуються.

На її думку, враховуючи економічні тенденції, можна прогнозувати, що в найближчі два роки рівень доходів населення точно не збільшиться.

До списку новин