загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Соцпрацівники підуть на мітинг на підтримку Київради і своїх надбавок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо сесія Київради не відбудеться, соціальні працівники недоотримають по 150-200 гривень.

Про це Укрінформу повідомила заступник директора територіального центру обслуговування самотніх пенсіонерів і непрацездатних громадян Деснянського району Руслана Цибуляк.

"Проведення сесії Київради для нас, працівників соціальної сфери, є питанням актуальним. Ми щомісячно отримуємо муніципальну надбавку від КМДА, це приблизно 150-200 гривень. При окладі в 2000 гривень, які отримують наші співробітники, це дуже істотна сума", - говорить Цибуляк.

Фахівець підкреслила, що встановлені зараз ставки і так не відповідають навантаженням на соціальних працівників.

Цибуляк нагадала, що соцробітники не лише ходять у магазини за продуктами для самотніх пенсіонерів, а ще і готують, перуть, прибирають, доглядають за лежачими людьми похилого віку. "А працюють у нас, в основному, жінки. І ходять вони по будинкам і в спеку, і в мороз. У нас і так некомплект, а якщо ще надбавки уріжуть, то тоді не знаємо, що робитимемо", - сказала вона, додавши, що під опікою кожного співробітника центру знаходиться по 12-16 пенсіонерів.

Руслана Цибуляк повідомила, що обурені співробітники центру проведуть 19 серпня мітинг під стінами КМДА, щоб сесія Київради відбулася, і щоб вони змогли відстояти своє право на гідну зарплату.

До списку новин