загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Рівненських агросадибах відпочило майже 9 тисяч туристів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цьогоріч в агросадибах Рівненщини відпочило більше туристів, аніж торік. Минулого року, охочих провести відпустку в сільській місцевості було майже 8 тисяч, нині -близько 9 тисяч.

Агросадиби Рівненщини популярні серед жителів Київщини, Львівщини, Тернопільщини. Тим часом побільшало туристів із Росії. Також були мандрівники із Польщі, Литви, Німеччини. Чи не найбільше відпочивальників приймають у Демидівському, Березнівському та Корецькому районах.Всього в області налічується майже 90 агросадиб, розповіли фахівці управління культури і туризму облдержадміністрації.

Нагадаємо, 5 років тому на Рівненщині їх власникам почали надавати кредити всього під 2 відсотки річних. За цей час такою позикою з обласного бюджету скористалися більше 70 господарів.

Оксана КРАВЕЦЬ

До списку новин