загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові відкрили солодку виставку живопису

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У львівській арт-галереї "Мадам Пальмгрен", на вулиці Фредра, 7 вихідними відкрили групову виставку живопису "Солодке мистецтво".

"Серпень - сам по собі солодкий місяць - достигають найсолодші фрукти, пасічники збирають мед, відзначають Медовий, Яблучний, Маковий Спас. Тому і зародилася ідея солодкої виставки. Усіх художників, з якими галерея співпрацює попросили надати такі роботи. Дехто, як от львів'янин Сергій Міхновський малював спеціально для виставки картини "Трюфелі", - каже арт-менеджер галереї Олександра Кім.

30 робіт українських художників об'єднані однією темою - солодощами: фруктами та тортами, кавою і вином.

"Усі роботи ми продаємо, найдорожча, вона і найбільша - картина Сергій Макушина - більше 11 тисяч гривень, але є і "солодкі" роботи за 300-400 гривень", - каже Олександра Кім.

Виставка "Солодке мистецтво" триватиме до 30 серпня.

До списку новин