загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Івано-Франківську в чергове пройдуть "Свято хліба" та "Прикарпатський вернісаж"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 вересня в Івано-Франківську на майдані Шептицького відбуватиметься традиційне «Свято хліба» - виставка-ярмарок хлібобулочних та кондитерських виробів, яке супроводжуватиметься театралізованим дійством, концертом та цікавими майстер-класами.

Цьогоріч свою продукцію та ексклюзивні вироби, виготовлені спеціально до свята, представлятимуть понад 20-ть пекарів та кондитерів з Івано-Франківська та районів області, а також зі Львова й Тернополя. Кожен учасник матиме свій дегустаційний стіл та святково оформлений стенд з хлібними та кондитерськими виробами.

Окрім того, вже не перший рік організатори конкурсу обиратимуть «Кращий коровай» та «Кращий торт», відповідно вшановуючи найкращого пекаря та кондитера серед учасників свята. Новинкою цьогорічного «Свята хліба» стане відтворення старовинного процесу виготовлення хліба – від помолу борошна та замісу тіста до випікання хліба.

Одночасно з «Святом хліба» на вулиці Низовій та у Бастіоні проходитиме традиційна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж».

До списку новин