загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Чернівцях проходитиме місячник доброчинності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» за підтримки Чернівецької міської ради буде проводитись місячник доброчинності «Від серця до серця хай іде доброта».

У його рамках відбудуться заходи, приурочені до 605-річчя міста Чернівці, Дня людей похилого віку та Міжнародного дня милосердя.

В акції візьмуть участь: міські управління освіти, охорони здоров’я, культури, вищі професійні училища, студенти вищих навчальних закладів, партнерські організації, благодійники і меценати. Під час проведення місячника відбудеться акція «Зігрійте добром старість». Організатори місячника чекають на підтримку людей, які здатні прийти на допомогу, проявити милість людського серця, розуміння, співчуття, вміння розділити чужий біль і горе , як свої власні.

Контакти:

Чернівецький місцевий осередок

Міжнародна громадська організація Міжнародний фонд

«Взаєморозуміння і толерантність»

м.Чернівці 58002 вул. О.Кобилянської ,13

телефон 52-25-83 або моб.095-13-26-819

Довідка БП:

Чернівецький місцевий осередок Міжнародної громадської організації Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» опікується людьми похилого віку , які зазнали нацистських переслідувань в роки Другої світової війни. Це в’язні концтаборів, колишні примусові працівники фашистської Німеччини, діти вивезені разом з батьками та народжені в неволі.

До списку новин