загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До ювілею уродженця Рівненщини Леоніда Кравчука випустять конверт та поштову марку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет міністрів вирішив відсвяткувати 80-річний ювілей першого президента України (1991-1994) Леоніда Кравчука в 2014 році і затвердив план святкових заходів. Відповідне розпорядження №591-р від 3 липня 2013 оприлюднено на урядовому порталі в понеділок, 19 серпня.

Згідно з планом, з нагоди ювілейної дати будуть проведені фотовиставка, наукова конференція, присвячена інституту президентства в системі державної влади України, урочистий вечір у Національній опері.

Крім цього, передбачається виготовлення конверта і поштової марки, присвяченої ювілейній даті, створення документального фільму, організація циклу тематичних теле- і радіопередач про суспільно-політичну діяльність Леоніда Кравчука, випуск пам'ятної медалі та видання фотоальбому.

Також Державному управлінню справами Кабмін доручає створити в Адміністрації президента галерею портретів президентів України.

До 80-річчя пана Кравчука також буде проведено виставку документів, присвячена набуттю Україною незалежності.

Довідково:

Леонід Кравчук народився 10 січня 1934 року у селі Великий Житин Волинського воєводства Польщі (тепер Рівненська область України). У 1958 р. закінчив Київський державний університет, у 1970 р. — Академію суспільних наук при ЦК КПРС. Кандидат економічних наук. У 1989-1990 роках Кравчук став кандидатом у члени Політбюро, а в 1990-1991 роках отримав місце члена Політбюро ЦК КПУ і глави Верховної ради УРСР. Був також народним депутатом Верховної ради УРСР Х-ХІ скликань і народним депутатом І скликання.

Склав повноваження у зв'язку з обранням президентом України. У серпні 1990 року політик заявив про вихід із КПРС. З грудня 1991 по липень 1994 - президент України. Після складання повноважень президента був депутатом ІІ, ІІІ, ІV скликань.

До списку новин