загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Рівненщині роздавали автомобілі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

15 автомобілів отримали пільговики Рівненщини. Зокрема, безкоштовні авто одержали 12 пільговиків Рівненської області, якіперебували в черзі на першочергове забезпечення транспортом. Серед них: 8 фронтовиків – інвалідів війни І групи, ще троє інвалідів війни ІІ групи, а також житель області, який отримав інвалідність від захворювань, спричинених аварією на ЧАЕС. Всі вони одержали від держави автомобілі «Geele».

Власниками таких же легковиків стали також 3 пільговики із загальної черги. Так, лише 7 відсотків від вартості авто сплатить потерпілий від аварії на ЧАЕС із ІІ групою інвалідності. Водночас по 30 відсотків доплатять за новенький транспорт жителька Кузнецовська, яка є інвалідом із дитинства, та житель села Бережниця Дубровицького району, котрий є інвалідом загального захворювання.

З-поміж 15 авто є транспорт із ручним керуванням, а також врахуванням інших індивідуальних особливостей пільговиків.

Оксана КРАВЕЦЬ

До списку новин