загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ГогольFest відкриють музичним та танцювальним перфомансами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Шостий ГогольFest відкриється 13 вересня у Києві. У програмі відкриття - два перформанси: театральний та музичний, повідомляє оргкомітет фестивалю. Про це ІА «Наголос» повідомили в оргкомітеті фестивалю.

«На відкритті ГогольFestу поціновувачі «Даху» побачать «...Не бог, не цар, і не герой» у постановці Владислава Троїцького, музична частина - це кіноперформанс фільму «Хліб» у музичному супроводі гурту Port Mone (Білорусь)», - зазначається в повідомленні.

У перформансі за участі ДахиБрахи, Port Mone і Dakh Daughters Влад Троїцький поєднає театр, музику, цирк, та елементи шоу знаменитого французького повітряного гімнаста Стефано Рікарделя, який останні роки очолює паризький театр Сильвія Монфор.

Центр Довженка, у свою чергу, представить відреставрований художній фільм «Хліб» (режисер Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone. Фільм знятий оператором Олексієм Панкратьєвим. Панорамні, замислені довгі плани в ньому чергуються з динамічними графічними композиціями, тлом яких є земля та небо, підносячи побутову тему сівби та збору врожаю на епічний рівень.

Як вже повідомляло агентство, міжнародний фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться в Києві, на території «Експериментально-механічного заводу» (станція метро Видубичі), з 13 по 22 вересня. Упродовж десяти днів тут відбудуться виступи сучасних театрів, музичних колективів, експозиції аудіо- та візуальних проектів, арт-вистави, різноманітні майстер-класи. Свої програми представлять фестивалі «Джаз Коктебель», «АртПоле», «Молодість» та інші.

До списку новин