загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Донецьку відкрився правоохоронний Консультаційний центр

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

21 серпня відбулося відкриття Консультаційного центру ГУ ДСНС України у Донецькій області. Він розташований в адміністративному приміщенні 1-го Державного пожежно-рятувального загону на вул. Любавіна, 2.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький наголосив, що відвідувачам центру буде надаватися різностороння консультативна інформація: «Саме тому тут повинні нести чергування найдосвідченіші фахівці. Ми маємо бути готовими відповісти на будь-яке запитання у межах діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Підвищення рівня знань стосовно безпеки життєдіяльності – один з основних важелів убезпечення населення».

Начальник ГУ ДСНС України у Донецькій області генерал-майор служби цивільного захисту Микола Ільченко підкреслив, що такі центри будуть відкриті в усіх великих населених пунктах області, пише Урядовий портал.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень: сюди може звернутися будь-хто – і підприємець, якого цікавлять зміни у Кодексі України «Про цивільний захист», і пенсіонер, стурбований питанням безпеки власного житла.

Не обов’язково приїздити на консультацію особисто. Поставити запитання і отримати відповідь можна за допомогою телефону або електронної пошти.

Фахівці центру працюватимуть, спираючись на чинне законодавство України, яке регламентує роботу із зверненнями громадян.

До списку новин